Proběhlé akce - VE-RO STYL Moravská Třebová

Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Proběhlé akce

 


Otevírací raut

Dne 1.8.2009 proběhlo slavnostní otevření kadeřnického salonu VE-RO styl.Připraven byl program pro věrné zákazníky a známe.. Své umění předvedla Karolína Hynková jako břišní tanečnice,která má na kontě již několik pěkných titulů.V roce 2009 zvítězila ve své kategorii a stala se tak mistriní ČR. Uvedena byla také firma Sedmic,která nabízí různé kosmetické úpravy.Na ukázku byla předvedena kavitace(odstranění tukových buněk)s touto firmou nadále spolupracuji.Dermic akce se konají v pravidelných termínech. K vidění byly také ukázky extravagantního účesu a líčení.Hosté si odnesli malou pozornost profesionální značky KEENWELL. Přichystán byl bohatý raut a v nabídce nechyběl výběr různých destilátů na přípitek.
Fotky jsou zde

MEZINÁRODNÍ KADEŘNICKO-KOSMETICKÁ SOUTĚŽ KALIBR CUP

Letos na téma:Éra hvězd 30 let
Každoročně probíhá v Lanškrouně.Svoje umění tu mohou předvést absolventi oborů kadeřník,kosmetička. Podívejte se na ukázky jejich práce zde

ATELIÉR: Tomáš Kotlár

Tomáš Kotlár, přední český kadeřník, začal v oboru pracovat před 20 lety a už v roce 1991, pár let po vyučení, otevřel svůj první ateliér Picasso.

Kadeřnický ateliér Tomáše Kotlára patří k špičce na české kadeřnické scéně, Tomáš je iniciátorem nových projektů a neustále se snaží přinášet na český kadeřnický trh inovace. českých kadeřníků Ukázky jeho práce ze semináře,který jsem absolvovala si můžete prohlédnou zde.

 
 
 
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky